Advertising
UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O

UN SUBOFIȚER ISU I-A LUAT LA BĂTAIE PE POMPIERII CARE AU VENIT SĂ STINGĂ CASA PE CARE SINGUR A INCENDIAT-O
Scris de Realitatea de Vrancea Publicat: 16 sept. 2025, 08:34
Doi dintre agenți au fost transportați de urgență la Spitalul de Urgență Floreasca
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News

























