Advertising
Atac violent în Vrancea: o femeie a ajuns la spital, iar agresorul a fost arestat

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Vrancea Publicat: 13 mai 2026, 12:08
O femeie de 39 de ani din comuna Boghești, județul Vrancea, a fost atacată cu un cuțit de concubinul său, în urma unui conflict spontan.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News


























