Advertising
Șoferii prinși drogați sau beți la volan vor rămâne zece ani fără permis. Anunțul făcut de Marcel Ciolacu

Șoferii prinși drogați sau beți la volan vor rămâne zece ani fără permis. Anunțul făcut de Marcel Ciolacu
Scris de Realitatea de Vrancea Publicat: 3 sept. 2023, 10:10
Șoferii prinși sub influența alcoolului sau a drogurilor să nu mai aibă dreptul de a conduce timp de 10 ani, iar autovehiculul să fie confiscat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News


























