Advertising
O femeie a născut pe trotuar, la Urziceni, după ce un spital a refuzat-o

O femeie a născut pe trotuar, la Urziceni, după ce un spital a refuzat-o
Scris de Realitatea de Vrancea Publicat: 31 iul. 2023, 15:33
Situație halucinantă la Urziceni unde o femeie a născut chiar pe trotuar, lângă spital, asistată de medicii de pe o ambulanță
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News


























