Advertising
Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR

Monedă de argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica, lansată de BNR
Scris de Realitatea de Vrancea Publicat: 7 aug. 2023, 10:48
Monedele din argint cu tema 150 de ani de la naşterea lui Gheorghe Ţiţeica au putere circulatorie pe teritoriul României
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News

























