Advertising
CIOLACU A VORBIT LA TELEFON CU TRUMP. CE I-A TRANSMIS NOUL VIITOR LIDER AL STATELOR UNITE?

CIOLACU A VORBIT LA TELEFON CU TRUMP. CE I-A TRANSMIS NOUL VIITOR LIDER AL STATELOR UNITE?
Scris de Realitatea de Vrancea Publicat: 20 nov. 2024, 08:30
Premierul și prezidențiabilul PSD Marcel Ciolacu a avut o convorbire prin telefon cu noul președinte ales al Statelor Unite, Donald Trump
Citește și
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 18:09Gheorghe Piperea critică guvernarea și politicile fiscale: „România, aproape de faliment”
- 12:19Nicușor Dan convoacă mâine CSAT, la ora 15:00. Ședința are loc în plină perioadă de interimat guvernamental
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Vrancea și pe Google News


























